Rybářský Ráj HK    Váš specialista na rybářské potřeby 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

AKCE

naše cena 3 490 Kč
naše cena 1 443 Kč
naše cena 3 799 Kč
Informační oznámení k EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zárověň je povinen zaevidovat přijatou třžbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpoději do 48 hodin.

Rohože


POPIS ZBOŽÍ Rohož 3D kapr Excelentní rohož s výrazným 3D motivem kapra plovoucího pod vodní hladinou. Určite potěší každého rybáře. Tato rohož je vyrobena z odolného materiálu, okraj je obšitý tmavě zeleným šitím a ze spodní časti je ošetrená latexovou vrstvou. Rozměr 60x40 cm je velmi kompaktní a hodí se před všechny vstupní dveře. Ukažte návštěvě už u vchodu kdo je doma pánem :)
naše cena 165 Kč

Rohož 3D kapr


POPIS ZBOŽÍ Rohož 3D okoun Excelentní rohož s výrazným 3D motivem kapra plovoucího pod vodní hladinou. Určite potěší každého rybáře. Tato rohož je vyrobena z odolného materiálu, okraj je obšitý tmavě zeleným šitím a ze spodní časti je ošetrená latexovou vrstvou. Rozměr 60x40 cm je velmi kompaktní a hodí se před všechny vstupní dveře. Ukažte návštěvě už u vchodu kdo je doma pánem :)
naše cena 165 Kč

Rohož 3D okoun


POPIS ZBOŽÍ Rohož 3D štika Excelentní rohož s výrazným 3D motivem kapra plovoucího pod vodní hladinou. Určite potěší každého rybáře. Tato rohož je vyrobena z odolného materiálu, okraj je obšitý tmavě zeleným šitím a ze spodní časti je ošetrená latexovou vrstvou. Rozměr 60x40 cm je velmi kompaktní a hodí se před všechny vstupní dveře. Ukažte návštěvě už u vchodu kdo je doma pánem :)
naše cena 165 Kč

Rohož 3D štika