Rybářský Ráj HK    Váš specialista na rybářské potřeby 

ANKETA

Vyhoval by Vám lov ryb 24 hodin na svazových vodách?

Určitě ano. Určitě ano. 33% Občas bych využil Občas bych využil 21% Určitě ne, ať mají ryby v noci klid. Určitě ne, ať mají ryby v noci klid. 25% Je mi to jedno. Je mi to jedno. 20%
Informační oznámení k EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zárověň je povinen zaevidovat přijatou třžbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpoději do 48 hodin.

Rohože


POPIS ZBOŽÍ Rohož 3D kapr Excelentní rohož s výrazným 3D motivem kapra plovoucího pod vodní hladinou. Určite potěší každého rybáře. Tato rohož je vyrobena z odolného materiálu, okraj je obšitý tmavě zeleným šitím a ze spodní časti je ošetrená latexovou vrstvou. Rozměr 60x40 cm je velmi kompaktní a hodí se před všechny vstupní dveře. Ukažte návštěvě už u vchodu kdo je doma pánem :)
naše cena 165 Kč

Rohož 3D kapr


POPIS ZBOŽÍ Rohož 3D okoun Excelentní rohož s výrazným 3D motivem kapra plovoucího pod vodní hladinou. Určite potěší každého rybáře. Tato rohož je vyrobena z odolného materiálu, okraj je obšitý tmavě zeleným šitím a ze spodní časti je ošetrená latexovou vrstvou. Rozměr 60x40 cm je velmi kompaktní a hodí se před všechny vstupní dveře. Ukažte návštěvě už u vchodu kdo je doma pánem :)
naše cena 165 Kč

Rohož 3D okoun


POPIS ZBOŽÍ Rohož 3D štika Excelentní rohož s výrazným 3D motivem kapra plovoucího pod vodní hladinou. Určite potěší každého rybáře. Tato rohož je vyrobena z odolného materiálu, okraj je obšitý tmavě zeleným šitím a ze spodní časti je ošetrená latexovou vrstvou. Rozměr 60x40 cm je velmi kompaktní a hodí se před všechny vstupní dveře. Ukažte návštěvě už u vchodu kdo je doma pánem :)
naše cena 165 Kč

Rohož 3D štika